Osoby, które zostaną dopiero rodzicami zapewne nie zdają sobie sprawy, ilu trudnych wyborów będą musieli dokonać w związku z wychowaniem dziecka. O ile można sobie wyobrazić ile dylematów można mieć w związku z wyborem wózka lub fotelika samochodowego, to trudno spodziewać się trudności przy wyborze butelki i smoczka dla dziecka. A jednak!

Czasy, gdy butelka była po prostu butelką, a każdy smoczek był taki sam, dawno minęły. Ogromny postęp technologiczny sprawił, że również na tym polu należy dokonać wielu wyborów, ważnych wyborów. Należy pamiętać, że przestawienie dziecka z karmienia piersią na karmienie butelką jest dla niego ogromną zmianą a może nawet pewnym szokiem.

Butelki zapobiegające kolkom

Maluchy często nie chcą jeść, mają kolki. Aby zapobiec takim problemom opracowano butelki tommee tippee. Są one wykonane z bezpiecznego tworzywa o kształcie przypominającym pierś matki. Do butelek znajdziemy dedykowane smoczki tommee tippee wykonane z tworzywa przypominającego kobiecy sutek charakteryzującego się:
• miękkością,
• kształtem.

Dzięki takiej butelce i smoczkowi w dziecku naturalnie pobudzany jest odruch ssania i łatwiej jest przestawić je n karmienie butelką. Przy karmieniu butelką niemałym problemem są kolki, na jakie narażony jest nasz maluch przez to, że połyka powietrze. Smoczki tommee tippee kompatybilne z butelkami tommee tippee posiadają bardzo skuteczne zawory przeciw kolkowe, skutecznie zmniejszające wystąpienie kolki u naszego malucha. Warto zastanowić się nad tego typu przedmiotami dla dzieci.

Post Author: Wiolka

You may also like

Laktator ręczny czy elektryczny

Niektóre kobiety kupują laktator jeszcze przed rozwiązaniem, by mieć go

kocyk otulacz

Pierwszy kocyk dla dziecka

Pierwszy kocyk dla niemowlaka to ważna sprawa i należy ją

strój elf sukienka

Mała księżniczka na balu karnawałowym

Słowo karnawał przywodzi na myśl Wenecję. To tam odbywają się